Rychlý kontakt

Weiron Dynamics, s.r.o.
Hlavní třída 107
738 01 Frýdek-Místek

Obchod:

obchod@weiron.cz
  728 666 095
Podpora:

podpora@weiron.cz

Mapa k sídlu firmy
mapa weiron dynamics

Weiron Dynamics na Facebooku

banner facebook

Aktuality a novinky
Úvodní stránka > Kariéra

Nabídka práce ve firmě Weiron Dynamics s.r.o.

Administrativní asistentka

Požadujeme:
  • Dobrá znalost práce na PC, MS Office a internet
  • Bydliště Frýdek-Místek, Ostrava nebo nejbližší okolí
  • Spolehlivost, dobré organizační schopnosti,
  • Dobrou a spisovnou češtinu, cit pro psaný projev
  • Základní znalost anglického jazyka, pokročilá výhodou
Náplň práce a informace:
  • Vyřizování e-mailů, pomocné práce při on-line marketingu a běžné administrativní úkoly asistentky
  • Aktualizace obsahu webových stránek, záznamy do databáze
  • Tvorba PR článků, popisků a copywriting
  • Pozice vhodná i pro absolventy
Finanční ohodnocení:
  • Nástupní plat 10.000 - 14.000 Kč
Možnosti práce:
  • Plný úvazek, případně částečný úvazek nebo brigáda za hodinovou sazbu.

Marketingový specialista s angličtinou

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Mluvená i psaná angličtina pro komunikaci se zahraničím
  • Vůdčí samostatná osobnost schopna řídit tým lidí
  • Základní znalost internetového marketingu, rozšířená výhodou
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:

  • Odpovědnost za všechny kanály internetového marketingu
  • Tvorba strategie internetového marketingu globálního charakteru
  • Nadnárodní SEO optimalizace
  • Nadnárodní PPC
  • Nadnárodní Public Relation

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Školení v oblasti marketingu se zaměřením na nadnárodní mobilní aplikaci
  • Zajímavé finanční ohodnocení + výkonnostní prémie po uvedení aplikace na trh.
  • Nástupní plat 20.000 Kč, po zaškolení a zkušební době až 40.000 Kč
  • Práci v příjemném pracovním prostředí a mladém kolektivu
  • Společně s životopisem nám zašlete krátký motivační dopis.

Životopisy zasílejte na seo@weiron.cz a do názvu e-mailu napište název pozice, na kterou se hlásíte.

Seo optimalizace webových stránek Seo-dynamics
Tvorba webu TriN DesigN, Šifrování a ochrana dat, Webové studio Xlibris.cz, Tvorba webových stránek, Tvorba www stránekWordPress, Joomla, OpenCart, Flash, webové šablonytvorba www stránek